MATĚJ BŘEZÍK

PLAY-OFF

Začátek sezóny SHL 2018/19

Mojosek TOT Mira | 24.07.2018

Zdravím všechny příznivce SHL soutěže.Další ročník za chvíli začíná.Odehráli jsme hokejový kemp v Rosicich a v srpnu 10 a 11 nas čeká kemp v Brumově Bylnici.Vše informace u P. Dušana Tamaši Viva Kovárna Zlín hlavního organizátora.Na stránky jsem uveřejnil 1. kolo tak prostudujte a brzo se uvidíme .Změna bude v Play-Off a ještě v samostatných nájezdech po první třetině každého zápasu v případě nerozhodného vysledku.O všem až po kempu v Bylnici.Manažeři ale i ostatní jsou zváni.Prosím kontaktujte mě nebo Dušana.Sportu zdar a SHL zvlášť.Mira

Co dál?

Josef | 22.03.2018

V základní části bych navrhoval dát za výhru pouze 2 body, ať je sezóna pro všechny týmy zajímavější. Rozhodčím nelze nic vytknout a Play-Off nechat na dva vítězné zápasy, tedy zrušit nájezdy za stavu 1:1 a raději odehrát třetí zápas...

Co dál?

Mojosek TOT Mira | 22.03.2018

Pánové další sezóna skončila,byla dost náročná a já bych chvílema potřeboval pomoct,třeba radou nápadem jak si to vylepšit .Teď máme volno tak přemýšlejte a prosím kontaktujte mě s Vašimy nápady .Těším se na kemp do Rosic doufám že tam něco vymyslíme.Témata dle mě rozhodčí a hlavně systém Play-Off.Pěkné jaro léto a na podzim se doufám uvidíme .Zatím tady moc nespolupracujete .Mira Teplárna

Změna Termínu

Mojosek TOT Mira | 04.01.2018

Ahoj kamaradi 14.ledna 2018 se měl odehrát zápas Teplárna x Vlci Březová.V tomto termínu je na stadionu krasobruslení.Nový termín po domluvě obou manažerů je 20.ledna 11:45 v Brodě.DěkujiMira Knot

Zamyšlení

Mojosek TOT Mira | 20.11.2017

20.11.2017 HC Viva Zlín : HC Vlci Březová za HC Viva Kovárna Zlín nastoupil Koníček ml. momentálně hokejový registrovaný 11.letý hokejista .Dal 2 góly proto ty otazníky.Vlci nepodali žádný oficiální protest .Nechávám na uváženou co s tím.Hokejista to je , mladý ještě víc co kdyby se něco stalo????.

Pánové hl.rozhodčí P.Libor Milička dle mého názoru zlepšil rozhodování a dokonce si k sobě bere mladou krev .Já osobně to kvituji a do budoucna pro nás jen dobře.Proto pokud bude mladý pískat cena pro rozhodčího se zvyšuje na 200,-Kč na tým. Prosím pomáhejme jim a neházejte jim klacky pod nohy.Oni pískají my hrajem,pokud se někomu něco nelíbí jsou tam kapitáni, kteří vše musí vyřešit na místě.Děkuji Mitra Knot

počet golu

Peter Tokoš | 14.11.2017

Ahoj Miro prosím tě z minulého zápasu si mi nezapsal gol. v statistikách mám mít 5 a ne 4 děkuju. Tokoš P.

sasci pocmarani

RA | 23.10.2017

To si dělate srandu s tím vyrazenim naseho jednoho hrace? V 7 uhrajeme remizu a chudacci budu becat, ze hral za dorost , at ide do riti cela viva posrana, sasci pocmarani to su , nic vic.

Re: sasci pocmarani

RA | 24.10.2017

Omlouvam se za prehnanou reakci, obcas jsem horka hlava .

Mojosek TOT Mira | 29.10.2017

Kluci rozumím jednou jsme dali pravidla a vyšli jste z toho zatím super .Dokažte že i bez hokejisty jste schopni hrát svůj hokej.Sportu zdar a hokeji zvlášť.

Re: Re: sasci pocmarani

RA | 31.10.2017

Ja to pochopim, ale dle meho nazoru tady hraje vicero hokejistu , kteri ale uz nemaji registracky . Ale to uz je jedno.

chybný počet gólů

Peter Tokoš | 28.09.2017

Ahoj Miro, ja mám 3 góly ne 2 (Peter Tokoš)

výsledky zápasů

M.K. | 18.09.2017

letošní výsledky zatím mají koule teda

Oprava přijmení

Radek | 22.08.2017

Prosím o opravu přijmeni ve statistice strelcu za Vlky Březová, ma tam byt Adami , ne Adamík , dekuji

18:00-19-30 Westland Otrokovice : KWHC Zlín – o 1. Místo

Pokud bude 5 minut před koncem druhého zápasu stav na zápasy 1:1 rozhodčí utkání ukončí a budou následovat trestné střílení. Po jednom na každé straně do rozhodnutí. Náhlá smrt.

Oba zápasy se o 5 minut zkrátÍ, z důvodu cca.20 minutového vyhlášení a předání pohárů a cen pro nej hráče.